Změňte svůj životní scénář: Vymanění se z nepříjemných situací.

Cítíte se ztracení a uvízlí ve svém životě? Připadá vám, že se neustále pohybujete na stejném místě, ať už jde o vaše osobní nebo pracovní nasazení? Bez ohledu na to, kolik úsilí vynaložíte, zdá se, že všechno, na čem jste tak pilně pracovali, se rozpadne jako domeček z karet a vy se ocitnete tam, kde jste začali. Je to frustrující cyklus, který se neustále opakuje.

Rozumím vám. Nejste v tom sami. Mnozí z nás se potýkáme s podobnými výzvami. Je však důležité si uvědomit, že právě toto povědomí je prvním krokem ke trvalé změně.

Často se setkávám s příběhy lidí, kteří si vůbec neuvědomují, že jsou uvízlí. Odpojili se od svého nitra, aby nevnímali tu vnitřní prázdnotu. Následkem toho jejich život stojí na mrtvém bodě.

Zde je několik příznaků, které mohou naznačovat, že jste uvízlí v nepříjemné situaci:

Pocit uvěznění nebo bezmocnosti: Můžete mít pocit, že vám už i beztak nic nepomůže, dostat se z vaši současné situaci, což vede k pocitu bezmocnosti, ztrátě sebehodnoty

Trvalý stres a úzkost: Můžete zažívat vysokou úroveň stresu a neustálého obavování, což může mít negativní dopad na vaše duševní a fyzické zdraví

Nedostatek motivace: Můžete mít potíže nalézt chuť a nadšení k jednání nebo dosahování svých cílů kvůli pocitu stagnace

Pocit frustrace a nespokojenosti: Můžete zaznamenat úbytek zájmu a radosti ze činností, které Vás dříve bavily, což vede k pocitu neuspokojení

Emoční vyčerpání: Můžete se cítit emocionálně vyčerpaní a vyprahlí, prožívat rozsah emocí, jako jsou smutek, podrážděnost nebo apatie

Odstup od sociálních kontaktů: Můžete se cítit odcizení od svých blízkých, izolovat se od ostatních  

Snížená produktivita a výkon: Můžete mít problémy udržet svou obvyklou úroveň produktivity a výkonu, což vede ke snížení pracovních a osobních úspěchů nebo potížim s koncentrací a rozhodováním

Fyzické příznaky: Mohou se objevovat fyzické projevy stresu, jako jsou bolesti hlavy, nespavost, svalové a trávicí potíže nebo oslabená imunita

Únik do nezdravých způsobů zvládání, jako je nadměrné jídlo, alkohol nebo drogy

Negativní sebepojetí a sebedestrukce: Váš vnitřní kritik, neustále pochybující o vašich schopnostech na vás klade přehnané nároky nebo vás brzdí ve vašem postupu

Ráda bych vám nabídla několik základních doporučení, které by vám mohly pomoci se s těmito výzvami vyrovnat. Nestačí, že je už znáte. Důležité je i je pravidelně dodržovat.

Udržujte rovnováhu mezi prací a životem: Je důležité najít způsob, jak si vyhradit čas pro sebe, rodinu a přátele. Stanovení jasných hranic mezi pracovním a osobním životem může přispět k obnovení rovnováhy.

Vyhněte se perfekcionismu: Uvědomte si, že není nutné dosáhnout dokonalosti ve všem. Přijměte, že jste pouze člověk:)

Delegujte a prioritizujte: Pokuste se delegovat úkoly, které můžete přenechat jiným. Prioritizace povinností vám pomůže zaměřit se na klíčové úkoly a snížit pocit přetížení.

Pečujte o své zdraví: Zdraví je klíčové pro celkovou pohodu. Snažte se vytvořit si zdravé rutiny, věnovat se fyzické aktivitě, zdravému stravování a dostatečnému odpočinku.

Věnujte se pravidelně psychohygieně: Jíte několikrát denně. Kolik času věnujete svému mentálnímu nastavení? Nezapomínejte, svými myšlenkami si tvoříte svůj život.

Hledejte podporu: Nebojte se hledat podporu od blízkých lidí, jako jsou rodina a přátelé. Může být užitečné také vyhledat profesionální pomoc od terapeuta, který vám může poskytnout nástroje pro zvládání stresu a emocionálního vyčerpání.

Pokud se ztotožňujete s tím, co jsem výše popsala, a cítíte, že potřebujete změnu. Ale umíte si poradit sám / sama. Dál už nepotřebujete číst. Přeji vám příjemnou cestu k trvalé změně.

V případě, že ale nevíte přesně jak začít, ráda vám nabídnu svou pomoc.

Ve své původní profesionální dráze jsem se společně s kolegy zaměřovala na optimalizaci vnějších procesů. 

Výsledky ale ukázaly, že nestačí pouhé zlepšení procesů. Více než 90 % problémů bylo způsobeno lidským faktorem. A tam je potřeba začít.

Proto jsem se před 11 lety rozhodla zaměřit se na optimalizaci vnitřního systému v nás lidech. Trvalé změny vnějších podmínek začínají uvnitř nás samotných.

Prošla jsem náročným výcvikem, během kterého jsem se zbavovala vzorců, které mi již nesloužily. Jedná se o proces uvědomění si, pochopení, odpuštění a také o transformaci své reality – doslova o alchymii.

Mám za sebou více než 11 tisíc hodin práce v této oblasti a jsem živým důkazem toho, že když se změníme sami, ovlivníme tím i lidi kolem nás. A tím měníme svou realitu.

Možná tomu nevěříte, ale i tak to funguje. Klíčové je pevné rozhodnutí, na dané situaci v bezpečném prostoru zapracovat. 

Máte svůj život ve vlastních rukou. Jen vy jej můžete změnit tím, že se změníte sami. Tím nemyslím, že jste vy viníkem. Tak to neni! 

Můžete si to představit jako odvirování počítače. 

V našem systému se usídlili programy, které nám neposkytují již žádnou hodnotu, ať už se jedná o výchovné vzorce nebo sociální vlivy. Abychom to změnili, musíme tyto programy “vyčistit“ v příčině. A v našem systému zavládne opět rovnováha.

Pokud si přejete tuto změnu, neváhejte mi napsat. Můžete si domluvit online nebo osobní setkání v Praze.

Ve 2 sezení, během kterých si pročistíte aktuální problémy v příčině  – to jest u vašich základních vztahů, Máma / Táta nebo u těch, kteří vás vychovávali.

Následně ucítíte změnu ve vás i ve svém současném životě.

Sezení je možné použít i pro vaše blízké, nebo kolegy/zaměstnance. 

Přečtete si, ohlasy mých klientů. (Pozn. Jména klientů z důvodu ochrany soukromí neuvádím, i když mi to někteří klienti odsouhlasili.

 …..Po terapii s Kristínou se cítím lehce, sebevědomě, plný energie a vidím, že i lidé na mě reagují mnohem pozitivněji, než dříve……S čistým svědomím můžu doporučit Kristínu všem, kteří se rozhodli zbavit se konečně už jednou pro vždy zátěže svých starých bloků a traumat z dětství. Její zkušenosti v práci s lidmi v manažerských pozicích jí pomáhají efektivně pracovat i s lidmi s technickým a čistě pragmatickým přístupem k životu, což je částečně i moje krevní skupina….

bývalý ředitel závodu

….Ja musim napsat, ze terapie s Tebou jsou vzdy velmi ocistujici, vzdy uklizeno ve me opravdu zgruntu docista! A to doslova! ….Blyska se to pak jako nove! ❤️❤️❤️

Vdova, samoživitelka

..ještě jednou srdečně děkuji za včerejší terapii, která mi moc pomohla a jsem vám za ni upřímně vděčná.

aspirantka PhDr

.. je mi jako po příjemné masáži:)

obchodní zástupkyně

Drahá Kristinko, dávám vědět, že je vše v pořádku.. Je mi fakt dobře… Děkuji děkuji moc děkuji, žes mi mohla pomoct.. Moc tě zdraví..

Lymfomasérka

terapeutku Metody RUŠ Kristinu Mackovou jsem navštívil, protože ze své praxe vím, že mnohé bolesti těla mohou být způsobené i emoční zátěží z minulosti. Kristina používá velmi účinnou metodu, ale hlavně má cit. Po čtyřhodinové terapii jsme našli příčinu mých obtíží a v následujících dnech jsem se cítil mnohem lépe a také uvolněněji v těle. Je velmi inspirující se s Kristinou tímto způsobem doplňovat, protože práce s myslí a emocemi je nedílnou součástí práce na těle.

fyzioterapeut

…..Byla jsem u Tebe na konci listopadu na RUŠ metodě a pak jsem nedala vědět, tak dávám alespoň ted, cítím se moc dobře, určitě cítím úlevu! 🙂 Moc Ti děkuju!

kreativní tvůrce pracujíci v poradenské firmě

Dneska jsem se náramně vyspala a cítím se úžasně klidně 🙂 je to paráda 🙂 ..

CEO

..daří se mi dobře a věci se vyvíjejí nadmíru dobře :-)..

majitelka firmy

Děkuji, všichni v práci si na ní všimnuli ihned druhý den, jak je jiná – klidnější 🙂 a hned se začali ptát, co se stalo :-))) Zcela jistě tam časem vyplave otec a další členové rodiny…. ale to už pro ní nebude tak hrozné, to už si sama ustojí a už sama ví, co s tím a jak a jakou to pro ní má hodnotu.

MUDr. (darovala terapii kolegyni)

Byla jsem u terapeutky Kristíny, měla se mnou velkou trpělivost. Nechápu jak je to možné, že jsem si dokázala tak barvitě vzpomenout na konkrétní události z dětství. Terapie mi velmi pomohla. Pomalu, ale jistě se mi navrací ztracené sebevědomí, tím mizí i mé ostatní problémy. Našla jsem k sobě zase cestu, jak se mít ráda. Díky metodě RUŠ vím, jak si své problémy můžu odblokovat. Moc děkuji za terapii

čerstvá maminka na mateřské

Balíček zpracování problému v příčině -u základních vztahů máte v hodnotě 10.000 kč 2 x sezení (1 sezení do max. 4hod.) 

Sezení je možné darovat i Vašim blízkým, nebo kolegům/zaměstnancům. 

Objednat se můžete emailem: kristina.mackova@kmacademy.eu

Pokud máte další dotazy k tomu. Napište mi.

Budu se na Vás těšit.

Provázím lidi zaseklými situacemi k vnitřní pohodě. Stań se designérem svého života.

Kristina♥︎ 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů