Záleží mi na lidech na této zemi

Dění venku a nálada lidí nejsou zrovna růžové. 

Nejde už předstírat, že to není moje věc, někoho obviňovat nebo čekat na lepší časy. Ty se jen tak rychle neudějí. Záleží na každém z nás individuálně! Teprve potom se to odrazí v kolektivním dění…

Každý z nás zrovna ted’ může zažívát věci, kterým prostě nerozumí, nebo se neustále „snaží“ je tam venku zlepšovat.

Jenomže, optimalizace vnějšího světa již není tak snadná. Existuje příliš mnoho neznámých faktorů, se kterými nemáme jako lidstvo tolik zkušeností.

Jediná smysluplná cesta je cesta transformace. Což začíná u každého jednotlivce.

Proč si to troufám tvrdit? Během své 34leté profesní praxe jsem vyzkoušela obě varianty.

Jako manažerka v jedné globální společnosti jsme spolu s experty optimalizovali procesy v automobilovém průmyslu.

Nyní jako terapeutka osobního rozvoje, je optimalizuji v nás lidech.

Obojí je nekonečně se opakující proces.

Když si je ale v sobě zlepšujeme – rosteme a s každým zpracovaním a uvědomením si svého programu nebo léčením vnitřní bolesti – zlepšujeme nejen své životy, ale i svých blízkých. A to je to jediné, co můžeme cíleně a s požadovanými výsledky ovlivňovat.

Rozhodla jsem se ještě intenzivněji věnovat „uzdravování zraněných míst” v nás lidech. Protože vnitřně spokojení lidé nedělají to, co někteří právě teď ve světě.

Rozšířila jsem i náš program Healer of Hearts♥ allias Well-being. Kromě opuštěných dětí a matek / otců samoživitelů jsme tu také pro všechny lidi, kteří jsou rozhodnutí na své vnitřní bolesti zapracovat a už ji nežít. 

Aby „úspěšný“ člověk, který v životě dosáhl všeho, necítil na konci jen otravnou prázdnotu nebo nemusel pojídat různá antidepresiva, protože je vyhořelý z role, kterou hraje. A celá tá léta svou autenticitu nemohl ukázat, která nás lidi dělá jediněčnými. “Jsem člověk a mám se rád /a, takový /á jaký/á skutečně jsem” Tak schválně. Řekněte to hned teď a dívejte se u toho do zrcadla! Sledujte své myšlenky – co vychází z vaší hlavy?

Opravdu se přijímáte takoví, jací jste? I s chybami, které vám někdo kritizoval? Anebo dokonce i Vy sami?

Že to není lehký úkol mi je jasné. Posiluje mě ale to, když člověk, který přijde na terapii zkroucený a v domnění, že mu stejně nic nepomůže a že to těch pár let na tomto světě už dokroutí (i když je v produktivním věku!), ale po zpracování své „bolesti“ odchází spokojený, rozzářený a motivovaný tvořit nové věci.

Vnitřně spokojení lidé nedělají věci, které dělají někteří i právě ted‘ ve světě!

Jako posilu jsem přizvala Karla Nejedlého, terapeuta s více než 30letou terapeutickou praxí, autora Metody RUŠ a knihy metoda RUŠ aneb Já to mám jinak, který mimo jiné i rád vymýšlí technické vychytávky. Karel pomohl už víc než 10 000 lidem v různých profesích, žít šťastnější a spokojenější život. 3měsíční spolupráce např. hlubokým mentorinkem s Karlem se pohybuje od 150 000Kč.

Druhá nabidka je ve prospěch mé vize:

Zdraví a šťastní lidé = zdravá a stabilní Země.

Vyberte si jednu z odměn a když zaplatíte hned,-budete ji mít téměř o 50 % výhodnější. A můžete je využít kdykoliv – až do konce příštího roku. 

více informací ZDE: Zdraví a šťastní lidé = zdravá a stabilní Země.

Žíjte tak, jak chcete Vy, Kristína♥

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů