YOUR♥WELL-BEING PROGRAM

 

ZDRAVÍ A VNITŘNĚ SPOKOJENÍ ZAMĚSTNANCI

=

ZDRAVÁ A ÚSPĚŠNÁ FIRMA♥

 

Kristína Macková, KMACADEMY  well -BEING program MIND/HEART /BODY 

Aktuální Stav a výhled do roku 2023

Prudké změny, které se na globální úrovni v posledních letech udály a neustále pokračují, zasáhlo každou firmu. Ať už se jedná o malý a střední podnik nebo velkou korporaci. Mnozí lidé v nich jsou vnitřně vyhořelí, vyčerpaní, neustále bojují s vnitřním strachem a nevidí světlo na konci tunelu. Úkolem manažera je je úspěšně vést. Mnohdy zažívají tytéž situace. Oni se ale většinou nemají na koho obrátit o pomoc. I naše mimopracovní okolí to nemá jinak. Kapacita pomoci někomu jinému, se pomalu, ale jistě vyčerpává.  

Blížící se rok 2023 bude ještě intenzivnější než dosud. Z lidí se vytrácí trpělivost a víra, že opět bude všechno jako dřív. Nevědí, co bude dál. To v nich ještě více zesiluje strach, dlouho potlačované emoce vyplouvají na povrch a mění se v beznaděj, bezmocnost až agresivitu. V roce 2023 nás čeká velká prověrka. Záleží na každém jednotlivci, jak si se svými výzvami poradí. Pokud chceme napravit to, co se nevyvinulo v minulosti správným směrem, potřebujeme zdravé, stabilní a inspirované lidi. To už ale nezajistíme stejnými prostředky jako dosud. Albert Einstein řekl, jen blázen bude dělat dokola tytéž věci a používat tentýž nástroj, který tyto problémy vytvořil, a doufat, že se věci změní. Ke zlepšení je nutné změnit paradigmu myšlení. To znamená revoluci ve vidění světa. Na to jsme jako lidstvo nebyli ve školách nijak připraveni.

Co nám ale historie naši dosavadní existenci ukázala je že:

Každá krize přináší i šanci

Každá krize znamená pro jedné pád pro druhé růst.

Záleží jen na našem rozhodnutí - to celé správně uchopit.

 

ZÁMĚR

Následkem výše uvedených událostí, četných pracovních vyhoření u zaměstnanců a enormních nákladů, které z toho vznikají, plánuje Evropská unie vydat nařízení platná pro firmy ohledně prevence duševního zdraví u zaměstnanců.

S KMACADEMY well-BEING programem

doprovázím lidi u vytváření vnitřní pohody lehce a s radostí

 

CÍL

Abych mohla ještě více celistvěji šířit duševní pohodu u zaměstnanců ve firmách, rozhodla jsem se rozšířit moji certifikaci v oblasti duševního zdraví o licence z Německého Klinického Institutu. To mi zároveň umožní to předávat i na další terapeuty a kouče. Společně zasáhneme více lidí ve firmách a pomůžeme jim úspěšně čelit jejím každodenním výzvám.

Vaše objednání si služeb z well-BEING programu předem mi umožní financovat doplnění mého 10letého vzdělání z lékařského prostředí a získat k tomu potřebné licence.

ZDRAVÍ A VNITŘNĚ SPOKOJENÍ ZAMĚSTNANCI = ZDRAVÁ A ÚSPĚŠNÁ FIRMA

 

 PROČ

Dění venku, je důsledkem kolektivního vědomí. A ten je důsledkem našeho vnitřního nastavení. Mnozí jsme vyrůstali ve strachu, nedostatku, předsudcích. To jsou skutečné příčiny, na kterých musíme zapracovat, aby se naše vnější realita změnila. Zahřeje mě to, když člověk, který přijde na terapii zkroucený a v domnění, že mu stejně nic nepomůže a že to těch pár let na tomto světě už dokroutí, i když je v produktivním věku! A po zpracování své „bolesti“ odchází spokojený a rozzářený.

Vnitřně spokojení lidé nedělají věci, které dělají někteří i právě teď ve světě!

 

KDO JSEM

Jsem zakladatelkou KMACADEMY well-BEING   programu a terapeutka poctivé české Metody RUŠ, která již pomohla mnoha lidem ke šťastnějšímu a spokojenějšímu životu. Princip je jednoduchý. To, co se nám děje v součastnosti ve vztazích, práci, v osobním životě, v nás samotných, jako např. nespokojenost nebo různé nemoci, jsou jen důsledky. Příčiny je nutné hledat podstatně dřív, to jest v raném dětství. Potvrzují to i četné vědecké výzkumy, především ve kvantové fyzice. Naš mozek se do věku 7 let programuje zvenku a dle toho následně fungujeme celý život.

Tak jak vyčistíme počítač, když je zavirovaný, stejným způsobem můžeme vyčistit programy, vzorce v našem mozku, které nám už neslouží. Vědci z kvantové fyziky zjistili, že čas je relativní pojem. Tudíž máme možnost měnit minulost i budoucnost v přítomém okamžiku. Kdo se zajímá více o toto téma, doporučuji prohlédnout si výzkumy vývojové biologie a kmenových buněk PhD. Bruce Liptona a neurologa / chiropraktika Dr. Joe Dispenza nebo českého vědce a profesora kvantové fyziky Jana Raka.

Na základě mých poznatků a průzkumu v této oblasti jsem objevila celosvětově uznávané a ověřené metody na Německém klinickém institutu, které jsou doplněním mého desetiletého intenzívného terapeutického výcviku. Výcvik proběhně v Německu v Deutsches Klinische Institut für Hypnose (překl. Německý klinický Institut pro hypnózu a dalších léčebných klinických metod) u psychologa Dr. Norberta Preetze s 30 letou praxí. A Yager kód Prof. Dr. Edwina Yagera (klinického psychologa, profesora psychiatrie, University of California School of Medicine). Hodnocení institutu nezávislých německých certifikačních společností bylo: SEHR GUT / VELMI DOBŘE 4,98 z 5,00.

Pověz mi Kristíno - Co z toho můžu mít Já, moje okolí, blízcí, moje firma

Když si objednáte well-BEING program předem budete ho mít o polovinu levněji.

Světoznámé moderní léčebné metody Německého Klinického Institutu, to jest Preetzova hypnóza a Yager kód, přivezu k nám do České republiky a Slovenska.

Yager kód je léčebná metoda, která je více než 40 let vědecky zkoumána a klinicky testována a která dokáže v krátké době trvale vyřešit i výrazné, hluboce zakořeněné zdravotní problémy. Víc informací k Yager Kod a léčby s ním viz link níže.

Hypnóza podporuje duševní, psychické a fyzické uzdravovací procesy. Používá se tedy všude tam, kde se léčba medikamenty nebo jinými léčebnými postupy neukáže jako dostatečně účinná. Hypnóza může být použita jako alternativa k jiným terapiím nebo jako doplněk. Hypnotizér vám pomůže odhalit a neutralizovat příčiny poruchy nebo nemoci. Víc informací k Preetzové hypnóze a léčby s ní viz link níže.

Každý, kdo chce v sobě změnit nepotřebné „haraburdí", může po absolvování semináře samo- / hypnózy nebo Yager kódu sám na sobě aplikovat, anebo se nechat vést zkušeným terapeutem.

Výhody:

♥ zvýšené sebevědomí ♥ sebevědomé vystupování a vnitřní klid u zvládání obtížných situací ♥ probuzení sebeléčebné síly ♥ snížení stresu a výrazně více energie ♥ uvolnění mentálních a emočních bloků ♥  zmizí strach z úspěchu i neúspěchu  ♥ zvládání vyhoření ♥ strach výpověďi z práce ♥ prokrastinace ♥ zbavení se kouření a jiných návyků ♥ ♥ a mnohem víc ZDROJ zde: Preetzová hypnóza a léčby s níYager Kod a léčby s ním

 

Povím Vám svůj PŘÍBĚH

Jsem 3 dny na světě. A končím v popelnici! Narodila jsem se v hornickém městě. Většinou se tam topilo uhlím. A co je hned naprogramováno do mého mozku? Hořlavý popel, dusno a výkřiky zvenčí. „Nevydrží to, udusí se, ‚umřu tady!‘" A to ještě netuším, co mě čeká dál...

… Tento příběh jsem doma o sobě jako dítě často slýchávala, když si ho povídali dospělí. Brala jsem to jako samozřejmost. I to, že jsem od útlého věku byla často svědkem lidského utrpení. Neuvědomovala jsem si, jaké trauma to ve mně zanechá. A že to vlastně bude i počátek mého poslání - uzdravování lidských zranění. Co zažíváme v útlém věku, to žijeme i v dospělosti.

V mém případě s popelnicí mělo za důsledek v dospělosti, že jsem absolvovala Vysokoškolské studium s vyznamenáním v Německu, přesto jsem skončila jako uklízečka popelnic*. Jako budoucí ředitelka jsem měla na týden absolvovat základní výcvik, když jsem nastoupila na trenérský ředitelský program v jedné německé firmě v oblasti facility managementu. No a „nějak“ se na mě zapomnělo a nechali mě tam na dlouhou dobu. Ušmudlaná budoucí ředitelka v korporatě s popelnicí v ruce, která se občas sešla ve výtahu se spolužáky z výšky v nablýskaných botách a drahých oblecích s daleko horšími studijními výsledky. I to způsobuje naše vnitřní nastavení, které si bohužel na racionální úrovni těžko změníme. Další vyhazování z firem i přes mé vynikající výsledky - ale pokaždé se to "nějak" zvrtlo, měl za následek.... Můj program z dětství – který tam nepozorovaně v hlubinách mého podvědomí byl jako skrytá část známého ledovce. Podvědomí tvoří přes 95% našich rozhodnutí.

Jen to, co je v nás, se realizuje i navenek. Tragédie je, že si to vůbec neuvědomujeme.

*Pozn. Bylo to v obrovské budově, architektonicky navržené ve stylu lodi, přímo u hamburského přístavu, s názvem Grüner + Jahr. Kdo tam budete, vzpomeňte si na můj příběh 🙂

Co mě k tomu vedlo, že jsem si to nakonec uvědomila a změnila

Příští rok v únoru mi bude 53 let. Než jsem před víc než desetileti začala s intenzivní vnitřní transformací a stala se terapeutkou, pracovala jsem dlouhá léta v automobilovém průmyslu, kde jsme společne s experty optimalizovali vnější procesy na globální urovni. I když je v tomto ohledu automobilový průmysl špičkou, věděli jsme s kolegy, že problémy nevznikájí venku, ale už v nás v lidech. Optimalizovat vnější realitu je nekonečně opakující se proces. Musíme se změnit my sami, abychom to venku trvale změnili.

Tím začala moje transformace, která nebyla vždy jednoduchá.

Šamani říkájí: „Nejdřív musíš prožít svoji smrt, aby ses mohla znovu narodit a pomáhat lidem v jejich proměně. Po jednom nevinném pádu, ale s dosti nepříjemnými následky a nespočetnými lékarskými vyšetřeními i nejasnými diagnózami, jsem si řekla: „A dost!” Klasická medicína je vynikající na léčení už vzniklých symptomů. Můj problém byl na hlubší urovni, ten jsem si musela dát do pořádku já sama. Trvalo mi něco přes rok, abych následně opět povstala jako fénix z popela. A další rok, než jsem opět získala ztracenou energii potřebnou pro každodenní život. Nyní vím, že bez tohoto období bych nezískala sílu, kterou potřebuji, když přijdou klienti s různými traumaty, abych jim nejen kvalitně pomohla, ale i to já sama ustála. Všechno špatné je k něčemu dobré. Záleží jen na úhlu pohledu a na nás, jestli to předčasně nevzdáme.

Až po této „očistě" jsem si uvědomila: Vím, kdo dopravdy jsem!

Překonávání našich vnitřních programů a omezení na racionální úrovni jde jen stěží. Naše mysl vždy najde potvrzení, aby nás přesvědčila o tom, co chce. Nechce nám ublížit, jen se bojí neznámého. Vyjdime tedy ze své komfortní zóny a žijme svůj skutečný potenciál. Protože všichni a opravdu každý z nás - ma svůj jedinečný Drahokam v sobě Stačí si ho jen aktivovat A jak na to?

Jeden z mých mentorů řekl: „To, co se jeví zpočátku jako med, se nakonec promění v jed.“ Např. když se moc přejídáme, přepínáme, prokrastinujeme atd. Na chvíli se nám uleví. Tělo nám to jednou spočítá...

„To, co se zpočátku jeví jako jed, se nakonec změní v med.“ A to je cesta k našemu sebepoznání, k našemu vnitřnímu Drahokamu. Nikomu se nechce vytahovat kostlivce z Pandořiny skříňky. Ale ta úleva, když si to zpracujeme, pochopíme a pustíme, to je něco. Kdo to zažil na terapiích apod., ví, o čem mluvím 🙂 

To mě přivedlo k mé vizi a k začátku mého podnikání: pomáhat lidem k uzdravení jejich vnitřních zraněných míst a znovuobjevení své vlastní vnitřní síly - Drahokamu a Jedinečnosti. Pro život, který chtějí žít A následně založení KMACADEMY well-BEING programu 

PROČ POTŘEBUJI VAŠI PODPORU ve formě objednání si předem?

V této oblasti se vzdělávám přes 20 let. Během posledního desetiletí jsem také intenzivně pracovala na svých osobních traumatech z dětství. Věděla jsem, že pokud chci druhým lidem kvalitně a dlouhodobě pomáhat, musím si vyléčit svá zraněná místa a nejprve uzdravit sama sebe.

Abych tuto vizi naplnila, využila jsem veškerých svých časových a finančních rezev. Moje vize byla ale silnější, věděla jsem, že to má smysl. A že mě to dovede k mému konečnému cíli – pomáhat lidem uzdravovat jejich zraněná místa, aby mohli znovuobjevit svou vlastní sílu - Drahokam a Jedinečnost. A žili spokojený život, jaký oni sami chtějí♥

Tato uznávaná certifikace Německého klinického institutu mi umožní nejenom doplnění mého poslání k uzdravování lidi, ale i vzdělávat další lidi v této oblasti. Zároveň nám s týmem HEALER OF HEARTs otevře dveře nejenom do státních a zdravotních zařízeních, jako jsou hospice, nadace atd., ale i mimo tuto oblast. Všude tam, kde můžeme pmoci nejenom lidem, ale i naší „zatím ještě" krásně zelené planetě

Posílám Vám virtuální pohlazení DĚKUJI 

 Kristína Macková, zakladatelka KMACADEMY a well -BEING Programu  

ZDRAVÍ A VNITŘNĚ SPOKOJENÍ LIDÉ = ZDRAVÁ A ÚSPĚŠNÁ FIRMA

VYBERTE SI ODMĚNU A PŘÍSPĚJTE KE ZDRAVÉ A ÚSPĚŠNÉ FIRMĚ♥
♥ Dobrý pocit, že přispějete - ke zdravé a stabilní ZEMĚ♥
1111 Kč
datum doručení: ihned po zaplaceni♥
Protože jeden z univerzálních zákonů, stejně jako zákon gravitace (hodím tužku do vzduchu a ona spadne na zem) je pro nás nejdůležitější univerzální zákon PŘÍČINY - NÁSLEDKU, tj. Sklízíš, co zaseješ. anebo Dáváš = Dostaneš. Posílám Vám virtuální pohlazení♥.
Získat odměnu č. 1
Vyplňte formulář pod tlačítkem nebo uhrad’te sumu v českých korunách na účet 2300859326 / 2010. Platba ze zahraničí v EUR IBAN: CZ9020100000002501014944, BIC: FIOBCZPPXXX Do poznámky napište: Své Jméno a Příjmení a Vaši emailovou adresu pro zaslání faktury.
♥ Dobrý pocit, že přispějete - ke zdravé a stabilní ZEMĚ♥
5555 Kč
datum doručení: ihned po zaplaceni♥
Protože jeden z univerzálních zákonů, stejně jako zákon gravitace (hodím tužku do vzduchu a ona spadne na zem) je pro nás nejdůležitější univerzální zákon PŘÍČINY - NÁSLEDKU, tj. Sklízíš, co zaseješ. anebo Dáváš = Dostaneš. Posílám Vám virtuální pohlazení♥.
Získat odměnu č. 2
Vyplňte formulář pod tlačítkem nebo uhrad’te sumu v českých korunách na účet 2300859326 / 2010. Platba ze zahraničí v EUR IBAN: CZ9020100000002501014944, BIC: FIOBCZPPXXX Do poznámky napište: Své Jméno a Příjmení a Vaši emailovou adresu pro zaslání faktury.
♥ Procházka Prahou po tajných léčivých místech pro Váš tým
7770 Kč
Datum využití: nejpozději do půl roku
Český král Karel IV. (ale i římskoněmeckoitalský král a císař Svaté říše římské) nechal vybudovat místa s léčivou sílou, o kterých málokdo ví. Když mě dříve něco bolelo nebo, když si teď chci dobít energii, využívám tato místa. V této odměně Vám odhalím několik z těchto léčivých míst. Pojďme si společně dobít naše vnitřní baterky:)
Získat odměnu č. 3
Vyplňte formulář pod tlačítkem nebo uhrad’te sumu v českých korunách na účet 2300859326 / 2010. Platba ze zahraničí v EUR IBAN: CZ9020100000002501014944, BIC: FIOBCZPPXXX Do poznámky napište: Své Jméno a Příjmení a Vaši emailovou adresu pro zaslání faktury.
♥ Balíček sezení - relaxačních sessions, nebo terapii (celkem 15 hodin)
přes 20 000 Kč
9 990 Kč
platí pro individuální sezení. Datum využití: do roku po zaplacení
Sezení dle domluvy (relaxační techniky, nebo terapii Metodou RUŠ v délce celkem 15 hodin (rozděleno do bloků) Vám pomůže přijít na příčinu problému na podvědomé úrovni, uzdravit ho a přestat ho žít v realitě. Na postupu se domluvíme předem. Jednotlivá sezení se mohou použít jako dárky pro další osoby. Tato odměna má hodnotu přes 20 000 Kč a Vy ji získáte za polovinu.
Získat odměnu č. 4
Vyplňte formulář pod tlačítkem nebo uhrad’te sumu v českých korunách na účet 2300859326 / 2010. Platba ze zahraničí v EUR IBAN: CZ9020100000002501014944, BIC: FIOBCZPPXXX Do poznámky napište: Své Jméno a Příjmení a Vaši emailovou adresu pro zaslání faktury.
♥ 40 hod. sessions / workshops samo - / relaxačních technik, hypnózy, Yager kódu Německého Klinického Institutu
přes 150 000 Kč
39 742 Kč
platí pro individuální nebo skupinové sezení max. do 5 osob. Datum využití do roku po zaplacení
Fyzické a psychické problémy často nemájí žádný viditelný důvod. Prostřednictvím léčby v hypnóze a doplněné terapií Yager kódu se tyto problémy řeší v jejich kořenech na podvědomé úrovni, kde jsou nalezeny příčiny a může začít léčení. Vhodné také pro lidi, kteří nechtějí mluvit o tématu v terapii, které je pro ně stresující. Vhodné pro oblasti: ♥ rány osudu ♥ ztráty a smutek ♥ vyrovnání se s nemocí ♥ strach ze zubaře ♥ strach z úspěchu i neúspěchu ♥ slabiny v paměti, koncentrace ♥ tréma ze zkoušek ♥ zvládání vyhoření ♥ vs strach z výpověďí z práce ♥ prokrastinace ♥ kouření ♥ zvládání stresu♥ oblasti sportu pro mentální nastavení ♥ dlouhodobé zdraví, vitalita ♥ harmonické partnerství ♥ na bloky pro sportovce orientujících se na výkon ♥ A mnohem víc ♥ V této odměně získáte 40 hod. sezení pro jednotlivce nebo 40 hod. workshop do max. 5 osob pro firmu na míru rozdělení na jednotlivé bloky dle Vašich časových možností.
Získat odměnu č. 5
Vyplňte formulář pod tlačítkem nebo uhrad’te sumu v českých korunách na účet 2300859326 / 2010. Platba ze zahraničí v EUR IBAN: CZ9020100000002501014944, BIC: FIOBCZPPXXX Do poznámky napište: Své Jméno a Příjmení a Vaši emailovou adresu pro zaslání faktury.
♥ Session: Sebe, - hypnóza / meditace pro zvýšení výkonu a efektivity týmu pro podnikání / firmy.
přes 100 000 Kč
54 790 Kč
20 hodin rozdělených do bloků dle potřeby skupinu max. 10 lidí. Datum využití: do roku po zaplacení
Mnozí z nás jsme obdrželi už v ranném dětství negativní programy, jako např.: „To nezvládneš!, Jsi příliš hloupý/á, příliš malý/á, příliš tlustý/á, nebo hubený/á, To není pro tebe." Jen ztěží se zbavíme těchto programu na racionální úrovni. Naše přesvědčení leží hluboko v našem podvědomí a tvoří více než 95% našich rozhodnutí. Abychom je změnili, musíme nalézt příčinu tzn. jít do hlubin našeho podvědomí – tu nás ale blokuje naše mysl. Chrání nás před "neznámým". Skrze sebe,- hypnózu uvedeme své podvědomí do transu, a tam můžeme provést změny: ♥ k individuálně definovaným změnám chování ♥ k dosažení osobních cílů ♥ ke zvýšení vlastní výkonnosti♥stát se klidnější, odvážnější, sebevědomější a vyrovnanější ♥ Naučit se přijmout sám sebe – se všemi silnými a slabými stránkami, výhodami, které nás jako jednotlivce odlišují. Sebe,-hypnóza léčí nebo zmírňuje fyzické a psychosomatické potíže, předchází hrozícím nemocem, jako je syndrom vyhoření, úzkostných poruch, allergii. V této odměně získáte 20 hod. pro skupinu do max. 10 osob pro firmu na míru rozdělení na jednotlivé bloky dle Vašich časových možností.
Získat odměnu č. 6
Vyplňte formulář pod tlačítkem nebo uhrad’te sumu v českých korunách na účet 2300859326 / 2010. Platba ze zahraničí v EUR IBAN: CZ9020100000002501014944, BIC: FIOBCZPPXXX Do poznámky napište: Své Jméno a Příjmení a Vaši emailovou adresu pro zaslání faktury.