Splněná přání / předsevzetí

Nedaří se ti dosáhnout něčeho už delší dobu, ať proto uděláš první a poslední?

Vykašli se na to. Ano, slyšíš správně. A ono ti to přijde jakoby samo do života. Pro racionálně smýšlejícího člověka jsou to esoterické kecy. I pro mě, ještě donedávna téměř neuvěřitelně.

Až jsem si na vlastní kůži vyzkoušela, že to jde i jinak.

V minulém roce jsem se „pokoušela“ navázat spolupráci s klinickým institutem pro hypnózu od Dr. Norberta Preetze v Německu a také Yager Code od Dr. Edwina Yagera z Kalifornie. Ve skutečnosti to znamenalo, že bych musela na delší dobu odjet do Německa a Kalifornie, kde bych se spolu s dalšími účastníky účastnila několika seminářů s těmito odborníky a u toho navázala případnou spoluprác

Cíl byl jasný, měla jsem konkrétní přípravné úkoly a pustila jsem se do akce. Postupovala jsem podle plánu a dílčí úkoly se mi dařilo plnit na 100 %. Přesto výsledek byl nulový. Nepohnula jsem se z místa, a to doslovně.

Z vnějšího pohledu jsem pro to udělala vše správně. Tak proč se mi to nepodařilo? Chyba byla ve mně hlouběji. A na to jsem se jako terapeutka Metody RUŠ zaměřila.

Po určité době jsem znovu oživila svůj cíl, tentokrát beze snahy. Následovala jsem s lehkostí a radostí pouze impulsy, které mi přicházely. Výsledek? Byl ještě lepší, než jsem si dokázala představit.

Během jednoho dne jsem vše potřebné přímo s Dr. Norbertem Preetzem z klinického institutu v Německu domluvila, který má teď ve svém působení i udělování licenci na Yager Code. Obden jsem se už osobně setkala s Dr. Norbertem Preetzem na našem 5 dnovém rekvalifikačním kurzu Metody RUŠ, kde si pravidelně každým rokem obnovujI osvědčení o způsobilosti terapeuta Metody RUŠ. Dr. Norbert Preetz absolvoval na sobě terapii dle Metody RUŠ přmo od autora Metody RUŠ Karla Nejedlého, kterou Dr. Preetz sám zhodnotil slovy “…Cítím se výborně. nechápu, jak je možné, že jsem na ni nepřišel sám.”… Obdržela jsem od Dr. Norberta Preetze knihu s věnováním a domlouváme se na další spolupráci.

A život je náádherný:)

Kristina

Terapeutka Metody RUŠ

Be the designer of YOUR LIFE!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů