UZDRAV SE SÁM! - a ZŮSTAŃ ZDRAVÝ! Žlučníkové kameny
Kristína Macková

UZDRAV SE SÁM! - a ZŮSTAŃ ZDRAVÝ!

- na příkladu žlučníku s jeho mnohočetnými kameny

Žlučník plní důležitou funkci v našem těle. Když je odstraněn, nastává v těle nerovnováha. Proto bychom měli udělat - pokud možno - vše proto, abychom si ho dali opět do pořádku. Přesně to byl můj cíl, když jsem se dozvěděla od doktorů lékařský verdikt  "jedině operace Vás zbaví Vašich akutních problémů". Pokud řešíte podobný, anebo jiný zdravotní problém, nechte se inspirovat mým ebookem. Dozvíte se v něm o mém ověřeném postupu, který mi pomohl si uzdravit nejenom žlučník, ale i jiné potíže - syndrom únavy, neklidných nohou, myomů a cyst. Jednoduše vyplńte formulář viz níže a po uhrazení částky Vám bude ebook zaslán na Váš email.

V ebooku se DOZVÍTE

...Co VÁM doktoři neřeknou..

 • OSVĚDČENÝ POSTUP SAMOLÉČENÍ
  Každý si tvoříme svojí vlastní realitu. Mnohdy to děláme ale nesprávným způsobem. Proto je dobré se podívat, jak to dělají ti, co si sami tím prošli a co s Vámi rezonuje převzat, co ne - kreativně vymyslet podle mého postupu, co vyhovuje nejlépe Vám.
 • ZPRACOVÁNÍ PROGRAMŮ
  Pokud si nezpracujeme / neuvědomíme naše programy, bloky, které nám daný problém / nemoc způsobují, ani žádná technika nebo nejlepší chirurg nás našich potíží nezbaví. Jenom my sami s našim uvědoměním se můžeme uzdravit. Někdy jsme ale tak tím pohlcení, že už pro stromy nevidíme les. Proto je dobré v těchto chvílích si nechat pomoc od někoho zkušeného, anebo se jen inspirovat od těch, co si sami tím prošli.
 • LÉČENÍ STRAVOU
  Co jíme to jsme, platí o to víc, když už tělo nezvláda to, co do něho vkládáme a přes nemoc křičí / volá o pomoc. Přes osm let jsem vegetariánkou a nepiju alkohol. Myslela jsem si, jak zdravě žiju. Omyl. I zdravé věci mohou škodit. O to víc je důležité si najít tu správnou stravu. Nenechme v tom naše tělo samé! Jiné nám ani nezůstává, když nechceme, aby on jednou nás v tom nechal samých.
 • MENTÁLNÍ CVIČENÍ
  Můžeme se jakoby zázrakem vylěčit, ale když opět spadneme do nesprávné frekvence a zůstaneme tam dlouho, potíže se opět objeví. Proto si hlídejte své správné frekvence, ve kterých žijete svůj život - takový - jaký ho chcete mít. Pokud jsme na této krásně planetě - UŽÍVEJME SI TO VE ZDRAVÍ A S RADOSTÍ!
 • VAŠE PODPORA
  Zakoupením ebooku podpoříte moje psaní, ve kterém sdílím své osobní prožitky, dojmy, zkušenosti se zpracováním svých bloků / traumat ke změně reality a sdílím je zdarma pro veřejnost. Chcete je dostávat taky? Po přihlášení se k odběru zdarma mi pošlite Váš email.
 • ANGLICKÁ A NĚMECKÁ VERZE E-BOOKU
  Pokud si přejete e-book v AJ nebo NJ napište mi email kristina.mackova@kmacademy.eu
 • VRÁCENÍ PENĚZ
  V případě, že se rozhodnete Váš zdravotní problém anebo jakoukolik pro Vás nepříjemnou záležitost v mých sezeních (online nebo osobně) zpracovat, částka za ebook se Vám odečte z ceny za sezení

REFERENCE

..kniha byla pro mě velmi rozmanitá. Byl jsem smutný, zvědavý a dodalo mi to jistotu ...
HenryIT
..Moc hezká kniha. Píšeš hezky od srdce..Jdu vyzkoušet techniku...
PavlaUčitelka pro speciální děti
... Myslím, že je to velmi dobré a vím, že to pomůže mnoha lidem, ve skutečnosti jsem měla velmi podobnou zkušenost (moje byla s rakovinou) a vypořádala jsem se s ní velmi podobně jako ty, využila jsem své zkušenosti ke studiu postgraduální kurz jógové terapie, takže předmět, o kterém píšeš, je velmi blízký mému srdci. a cítím se velmi privilegovaná číst tvoji cestu ….
MonikaLektorka Yogy

KRISTÍNA MACKOVÁ

AUTORKA E-BOOKU A TERAPEUTKA METODY RUŠ
Jsem na světě už více než půl století a mám 33 let odborných zkušeností. Nenašla jsem lepší techniku ​​než Metodu RUŠ. Pomohla i mě osobně překonat traumata, nemoci a různé další výzvy, které nám život přinese - chceme čI nechceme. Nedělá nám to schválně. ALE abychom začali konečně žít svůj život, nekompromisně a naplno. Pomůžu vám, abyste se znovu zcela spojili sami se sebou a znovu objevili svou jedinečnost. - pro lepší výsledky a ještě lepší život! A klíč, který k tomu vede: Začněte nejprve u sebe sama a to nepříjemné venku - odejte samo od sebe. Mám za sebou víc než 11.000 hodin sezení s klienty, kterým jsem pomohla jejich problémy úspěšně zpracovat. Klienty odcházejí rozzáření a s vnitřním uvědoměním si, že jak si svoje problémy přitahujeme tzn. tvoříme, tak si je jednoduše dokážeme i zpracovat a je již nežít. Těším se na Vás. Vaše Kristína

VŠEOBECNÉ INFORMACE

BEZPEČNOST VAŠICH ÚDAJŮ

 • Všechny osobní údaje, které předkládáte, jsou šifrované a bezpečné

KONTAKT NA NÁS

 • PONDĚLÍ - PÁTEK 12:00 hod. - 17:00 hod.
 • TELEFON
  777 057 644
 • EMAIL
  kristina.mackova@kmacademy.eu

OCHRANA VAŠICH ÚDAJŮ

 • Řídíme se nařízením EU (GDPR) ze dne 25.05.2018
 • Pro vaši ochranu jsme registrovaný na českém úřadě pro ochranu údajů, který vykonává dozor nad ochranou osobních údajů