Můj příběh

Vítejte na mých webových stránkách!

Jmenuji se Kristina Macková a jsem tu proto, abych provázela lidi k uvolnění jejich zaseknutých situací způsobených podmíněností a blokacemi, aby mohli naplno využít svůj potenciál. A tak si můžete vytvořit svůj život takový, jaký chcete!

V první polovině své profesní kariéry jsem se zaměřovala na rozvoj podnikání. Po absolvování vysoké školy v Německu jsem se spolu s týmem odborníků specializovala na optimalizaci procesů v globálním automobilovém průmyslu. Naším úkolem bylo identifikovat a optimalizovat chyby v celém výrobním řetězci, včetně globálního dodavatelského řetězce. Přitom jsme zjistili, že přes 90 % těchto chyb je způsobeno lidským faktorem. Jako preventivní opatření jsme se zaměřili na školení zaměstnanců, abychom minimalizovali opakování těchto chyb.

Přitom jsme však přehlédli skutečnou, hlubší příčinu těchto chyb, která se skrývá v našem podvědomí, jako jsou vzorce, programy a další aspekty.

 

Poté, co jsem sám zažila profesní vyhoření, stejně jako mnoho mých tehdejších kolegů, jsem se rozhodla optimalizovat vnitřní systém člověka namísto pouhého zlepšování vnějšího procesu.

Již 11 let jsem na cestě osobní transformace. Po náročném sedmiletém terapeutickém výcviku provázím lidi na jejich cestě k vnitřní pohodě.

Při své práci využívám především českou Metodu RUŠ, která účinně pomáhá řešit problémy tím, že se zaměřuje na jejich prvotní příčinu a pracuje s ní. Po sezení se moji klienti cítí jako znovuzrození, vypořádali se s problémem u jeho kořene a už jim nic nebrání v dosažení jejich cílů.

Během své práce jsem zjistila, že mnoho lidí o svých problémech buď nechce, nebo nemůže mluvit. Abych mohla pomoci i těmto lidem, objevila jsem techniku Yagerova kódu od Dr. Edwina K. Yagera a zařadila ji do svého portfolia.

 

Těším se, že vás budu doprovázet na vaší cestě.

 

BUĎTE DESIGNÉREM SVÉHO VLASTNÍHO ŽIVOTA!

Vaše Kristína

E- BOOK ZDARMA

 

Přečtěte si můj osobní příběh uzdravení beze skalpelu na přikladu žlučníkových kamenů 

OSOBNÍ PŘÍBĚH UZDRAV SE SÁM! - a ZŮSTAŃ ZDRAVÝ! Žlučníkové kameny
Kristína Macková

UZDRAVENÍ ŽLUČNÍKU!

Žlučník plní důležitou funkci v našem těle. Když je odstraněn, nastává v těle nerovnováha. Proto bychom měli udělat - pokud možno - vše proto, abychom si ho dali opět do pořádku. Přesně to byl můj cíl, když jsem se dozvěděla od doktorů lékařský verdikt  "jedině operace Vás zbaví Vašich akutních problémů".  A i když už nemáte žlučník, je tam energeticky a může i nadále způsobovat nepohodlí. Pokud řešíte podobný, anebo jiný zdravotní problém, nechte se inspirovat mým ebookem. Dozvíte se v něm o mém ověřeném postupu, který mi pomohl si uzdravit nejenom žlučník, ale i jiné potíže - syndrom únavy, neklidných nohou, myomů, cyst, bušení srdce a uzkostních stavů.