Jsem Expertkou

v oboru

 

Mentorka pro Vaši vnitřní "Optimalizaci" a ještě lepší výsledky!  

Můj příběh

Vítejte na mých stránkách Jmenuji se Kristína Macková a mým posláním je - pomáhat lidem zpracovat jejich neřešitelné situace, aby mohli žít svůj skutečný potenciál a tvořili svůj svět, tak jo chtějí mít! Ale trvalo mi téměř půlstoletí, než mi došlo, že to potřebuji zajistit především pro mě - Aby to bylo ještě víc optimálnější pro všechny zůčastněné strany:)

Už od mého příchodu na tuto krásnu planetu jsem měla jasno - pomoci lidem. (Pozn: Ano, už tak brzo si dáváme svůj záměr:)). Hned po příchodě z porodnice domů se moje strastiplná cesta začala. Ale až po zpracování všech mých nánosů jsem začala vidět význam toho všeho a přípravu na mé poslání.

Mojí vášní je věci zjednodušovat a neustále rozvíjet vnitřní a tím zákonitě i vnější svět. Život je úžasný, pokud si jej sami nekomplikujeme a vezmeme ho v duchu „FLOW OF EASE“.

Zkušenosti jsem získávala mimo svůj nomádský život i v různých profesích. Oba směry měly společného jmenovatele - setkávání se s různými lidmi a optimalizování procesů na globální úrovni.

A je to lidská mysl, která byla a nadále je zatěžkávající zkouškou v našem hmotném světě poháněnou umělou inteligencí, kde se technologie neustále vyvíjí a hranice našich možností se každý den posouvají vpřed. Až 90% nákladů na zbytečné vady v pracovních procesech a i v  rozporech v soukromém životě jsou způsobeny lidským faktorem. 

Proto jsem se rozhodla optimalizovat  naše vnitřní procesy. Protože, když to změníme v nás, venku se to změní samo. A to především u  vytížených lidi - v jejich pracovním neboli v soukromním životě, kteří už vyzkoušeli vše možné, a nic se i tak u nich nezměnilo.

Abych mohla plnit mé poslání na 100%, nejprve jsem pracovala na svém vnitřním já. Posledních deset let jsem pravidelně absolvovala mimo jiné i dlouhodobé retreaty v Indii a každým dnem intenzivně pracovala na sobě. Dovedlo mě to k technice zlepšování života, která se osvědčila nejenom pro mé traumata, ale i pro různé menší neboli větší problémy ostatních lidi. Po deseti letech intenzivního transformačního tréninku a neustálé práce na sobě jsem se stala

Mentorkou pro Vaši vnitřní "Optimalizaci" a ještě lepší výsledky! 🍀 

Moje mise

Pomáhám lidem plně se spojit se sebou samými a znovu objevit jejich vlastní jedinečnost. - pro lepší výsledky! A klíč, který používám: vždy začněte nejdřív u sama sebe, pokud chcete něco ve svém vnějším prostředí změnit a pojměte to v duchu– "FLOW OF EASE“.

Mentorka pro Vaši vnitřní "Optimalizaci" a ještě lepší výsledky!   , Kristína Macková

MŮJ OSOBNÍ PŘÍBĚH UZDRAV SE SÁM! - a ZŮSTAŃ ZDRAVÝ! Žlučníkové kameny
Kristína Macková

Stáhněte si ebook 

UZDRAV SE SÁM! a ZŮSTAŃ ZDRAVÝ!

- přečtěte si můj příběh uzdravení se na příkladu žlučníkových kamenů anebo CO VÁM DOKTOŘÍ NEŘEKNOU...

Žlučník plní důležitou funkci v našem těle. Když je odstraněn, nastává v těle nerovnováha. Proto bychom měli udělat - pokud možno - vše proto, abychom si ho dali opět do pořádku. Přesně to byl můj cíl, když jsem se dozvěděla od doktorů lékařský verdikt  "jedině operace Vás zbaví Vašich akutních problémů".  A i když už nemáte žlučník, je tam energeticky a může i nadále způsobovat nepohodlí. Pokud řešíte podobný, anebo jiný zdravotní problém, nechte se inspirovat mým ebookem. Dozvíte se v něm o mém ověřeném postupu, který mi pomohl si uzdravit nejenom žlučník, ale i jiné potíže - syndrom únavy, neklidných nohou, myomů, cyst, bušení srdce a uzkostních stavů.