Jsem Expertka

v oboru

Můj příběh

Vítejte na mých stránkách Jmenuji se Kristína Macková a mým posláním je - pomáhat lidem zpracovat jejich neřešitelné situace, aby mohli žít svůj skutečný potenciál a tvořili svůj svět, tak jo chtějí mít! Ale trvalo mi téměř půlstoletí, než mi došlo, že to potřebuji zajistit především pro mě - Aby to bylo ještě víc krásnější pro všechny zůčastněné strany:)

Už od mého příchodu na tuto krásnu planetu jsem měla jasno - pomoci lidem. (Pozn: Ano, už tak brzo si dáváme svůj záměr:)). Hned po příchodě z porodnice domů se moje strastiplná cesta začala. Až po zpracování všech mých nánosů jsem začala vidět význam toho všeho a přípravu na mé poslání.

Mojí vášní je věci zjednodušovat a neustále rozvíjet vnitřní a tím zákonitě i vnější svět. Život je úžasný, pokud si jej sami nekomplikujeme a vezmeme ho v duchu „FLOW OF EASE“.

Zkušenosti jsem získávala mimo svůj nomádský život i v různých profesích. Oba směry měly společného jmenovatele - setkávání se s různými lidmi a optimalizování procesů na globální úrovni.

A je to lidská mysl, která byla a nadále je zatěžkávající zkouškou v našem hmotném světě poháněnou umělou inteligencí, kde se technologie neustále vyvíjí a hranice našich možností se každý den posouvají vpřed. Až 90% nákladů na zbytečné vady v pracovních procesech a i v  rozporech v soukromém životě jsou způsobeny lidským faktorem. 

Proto jsem se rozhodla podporovat především vytížené lidi - v jejich pracovním neboli v soukromním životě.

Abych mohla plnit mé poslání na 100%, nejprve jsem pracovala na svém vnitřním já. Posledních osm let jsem pravidelně absolvovala mimo jiné i dlouhodobé retreaty v Indii a každým dnem intenzivně pracovala na sobě. Dovedlo mě to k technice zlepšování života, která se osvědčila nejenom pro mé traumata, ale i pro různé menší neboli větší problémy ostatních lidi. Po osmi letech intenzivního transformačního tréninku a neustálé práce na sobě jsem se stala CONSCIOUSNESS CONSULTANT, což mě zmocňuje pomáhat lidem vyřešit jejich problémy jednoduše, efektivně a s trvalým výsledkem.

Moje mise

Pomáhám lidem plně se spojit se sebou samými a znovu objevit jejich vlastní jedinečnost. - pro lepší výsledky! A klíč, který používám: vždy začněte nejdřív u sama sebe, pokud chcete něco ve svém vnějším prostředí změnit a pojměte to v duchu– "FLOW OF EASE“.

CONSCIOUSNESS CONSULTANCY, Kristína Macková

UZDRAV SE SÁM! - a ZŮSTAŃ ZDRAVÝ! Žlučníkové kameny
Kristína Macková

Stáhněte si ebook 

UZDRAV SE SÁM! a ZŮSTAŃ ZDRAVÝ!

- přečtěte si můj příběh uzdravení se na příkladu žlučníkových kamenů anebo CO VÁM DOKTOŘÍ NEŘEKNOU...

Žlučník plní důležitou funkci v našem těle. Když je odstraněn, nastává v těle nerovnováha. Proto bychom měli udělat - pokud možno - vše proto, abychom si ho dali opět do pořádku. Přesně to byl můj cíl, když jsem se dozvěděla od doktorů lékařský verdikt  "jedině operace Vás zbaví Vašich akutních problémů". Pokud řešíte podobný, anebo jiný zdravotní problém, nechte se inspirovat mým ebookem. Dozvíte se v něm o mém ověřeném postupu, který mi pomohl si uzdravit nejenom žlučník, ale i jiné potíže - syndrom únavy, neklidných nohou, myomů a cyst.