JARNÍ ÚKLÍD VE SVÉM NITRU (žlučníku)

S příchodem jara si většinou uklízíme ve svých zahradách. U mne jako správně terapeutce Metody RUŠ je to ve svém nitru. Konkrétně žlučníkových kamenů, které mi byli zjištěni úplně náhodou během fyzioterapií, které jsem absolvovala po mé nehodě v léte minulého roku.

Docela mě to překvapilo. Jsem vegetariánka, nepiju žádný alkolhol, pravidělně cvíčím a když mě něco naštve, tak si to u sebe i zpracuji. Takže špatná životospráva, dlouhodobý hněv, stres atd., které mají za následek psychosomatické potíže nehrozili.

Ortel po sono vyšetření zněl, jedině operace s odstraněným žlučníku mě může zbavit akutních bolestí. To bylo ale poslední, co jsem chtěla absolvovat u mého probíhajícího maratonu po lékařských ordinacích započatého po mé nehodě. Vnitřně jsem cítila, že operaci by už moje tělo nezvládlo. Každé vyšetření, i pouhý odběr krve mě stálo nespočetně množství energie, která mi tak chyběla. Byla jsem úplně vysláblá, ztratila od něhody daších 10 kg. A to jsem byla už i tak štíhlá.

Musela jsem konat. Všechny následné fyzioterapeutické cvičení a i další vyšetření jsem na svoji zodpovědnost ukončila. Potřebovala jsem si doslova dobít baterky.

Moje rozhodnutí nejít na operaci posílila i náhodná setkání lidí, kteří byli po odstranění žlučníků, a měli nadále potíže. Dalším důležitým faktem byla i jedna lékařská studie, která zjistila u 37 % pacientů po operaci žlučníku opětovné se objevení kamenů tentokrát ve žlučových cestách, 25 % pacientů mělo potíže i nadále po operaci.

Rozhodnutí jsem nezměnila i když mě rodina od toho odrazovala, především moje neteř, která mě vzhledem k jejím zkušenostem jako zdravotní sestra varovala “Problémy se žlučníkem, to není legrace!“

Zkonzultovala jsem to i s moji dlouholetou praktickou lékařkou, která po shlédnutí sona zprávy jen dodala, „kamenů je hodně a jsou velké, když přijde další kolika běžte okamžitě do nemocnice. “

A tím jsem převzala péčí a zodpovědnost sama za sebe. Nejdřív jsem si zpracovala Metodou RUŠ zdravotní problém – žlučníkové kameny. Zjistila jsem, že i moje zesnulá máma je měla. Že by to bylo dědičně? Ale jak říká, Epigenetik Bruce Lipton, genetika na za následek pouze 1 %, ostatní jsou naše programy, které můžeme změnit. Což jsem terapií sama na sobě i udělala, Na dva měsíce jsem trochu pozměnila i svůj jídelníček. K tomu pravidelně popíjím čaj na žlučníkové kameny.

Bolesti zmizely úplně a i pocit hořké pachutě v krku.

Dostaly se mi do rukou i další alternativní způsoby zbavení se žlučníkových kamenů, ale na můj vkus dosti nepříjemným způsobem, detoxem, zvracením atd. Po mých mnohočetných lékařských vyšetření po mé nehodě, jsem si slíbila, že už nebudu zátěžovat moje tělo. A detox byl jednou z nich.

V knize od bylinkářky Marie Trebenové jsem se dočetla o pojídání pampeliškových stonek, které mohou bezbolestně odstranit žlučníkové kameny. Tak si je ted’ z jara dopřávám. A proto že žádné potíže už nemám, další kontrolu ponechávám až za rok, to jest koncem roka.

O svém postupu jsem napsala i ebook. ZDE: https://kmacademy.cz/objednavka-ebook-uzdraveni-zlucnika/

Závěrem dodávám, že není mým cílem propagovat – odmítnutí odstranění žlučníku, když je to nutné! Sdílím tady pouze svoji cestu a rozhodnutí. A to si musí každý rozhodnout sám za sebe! A určitě doporučuji to zkonzultovat s doktory.

Krásný den přeji,

Vaše kristi

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů