JARNÍ DETOX? JÁ MU ŘÍKÁM definitivní- NE!

Půsty a s tím spojené hladovky znamenali pro mě něco jako sci-fiction. A pak jsem jednou dobu tomu i já propadla. Ne, že bych si je zamilovala. Donutila jsem se k tomu, v domnění, že je to pro mě zdravé a dělám něco prospěšného pro své tělo. Dlouhou dobu jsem tedy pravidelně jeden den v týdnu dodržovala detox, a o úplňcích a novum jsem dokonce nic nejedla.

Před třemi lety jsem se pak odvážila na 13ti denní půst. Víc se o něm píšu ZDE: https://kmacademy.eu/kmacademy-jde-do-detoxu/

A co dnes? Někdy se stane, že mám toho hodně, takže je 3 odpoledne a já jakožto jsem nestihla nic sníst – se celé moje tělo začíná malinko třást a mozek vypínat, to už ale koukám rychle, co bych do sebe dala. A pak přemýšlím, jak jsem to mohla jenom vydržet těch 13 dnů a vůbec být i jeden den bez jídla. Takže žádné dobrovolné hladovky u mě už nehrozí.


Co ale dodržuji je, že omezuji cukr. A dopřávám si občasné kůry z extraktu grepových semínek. Pročišťuje to od střevních parazitů. Jinak si dopřávám jídlo tak jak mi chutí, což dle mého pohledu, je i docela zdravé. No, ale třeba o dva roky budu říkat opět něco jiného. Změna je život:)


Víc o mém 13ti denním půstu naleznete ZDE: https://kmacademy.eu/kmacademy-jde-do-detoxu/

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů