BUD’ME TO NEJLEPŠÍ Z NÁS!

AUDIO: BUD’ME TO NEJLEPŠÍ Z NÁS

Mojim prvním hostem české verze www.kmacademy.cz – je moje dlouholetá kamarádka Veronika.

S Veronikou jsme se seznámily krátce před tím, než mě moje firma, pro kterou jsem pracovala, vyslala do České republiky, optimalizovat na 3 měsíce jejich pobočku v Praze. Že se stane toto nádherné stověžaté město mým bydlištěm na dalších 15 let, mě ani ve snu nenapadlo. Ani že to bude Veronika, kdo mi bude moje smutné začátky zpříjemňovat po mém návratu do “rodné Země “. Opustila jsem tehdejší Československo.

Ale pěkně po pořádku. Příhlásila jsem se na jeden kurz, který se konal ve Vysokých Tatrách. Moje spolubydlící byla Veronika. Krátké vlasy, kecky, nenalíčená- celý její vzhled byl tak nějak klučinovský. Po pár dnech mě ale na ní zaujalo, že i s tímto né moc atraktivným vzhledem, přitahuje mužskou pozornost.

Byla to i ona, která mě uvedla do světa intuice. O světě, o kterém jsem nevěděla nic, nebo jsem si toho nebyla ještě vědomá. Nestačila jsem se divit, když mi vyprávěla své předtuchy, které se pak následně i staly. Po přestěhování do Prahy jsme se začalý setkávat častěji. Bud’ ona přijela ke mě, nebo já k ním na Slovensko.

Naše pařby, měly hodně podobní průběh. Pořád se nékdo do ní zakoukal a já byla z toho neustále udivená: Jak může někdo s takovým nenápadným vzhledem, balit všechny hezké kluky a k tomu ještě tak rychle!

Naše pravidelné setkání prolínaly období odloučení. Měla jsem docela stresující práci, pořád někde na cestách. Pracovní schůzky se konaly vždy v zahraničí a o víkendech, přes týden na to nebyl čas..

Jednou jsme se viděly s Veronikou opět až po roce, a když jsem ji spatřila u mých dveří – vydala jsem ze sebe jenom “WOW”.  Stála tam nádherná holka, hezký načinčaná, v minisukénce s její krásně dlouhýma nohama. “Ty jseš okrásněla” zněli moje první slová. Usmála se a začala mi vyprávět o své práci na sobě.

Opět jsme po nocích pařily a k tomu, že lehce získávala mužskou pozornost, přibudlo ted’, i koukání na ní od obou pohlaví na ulicích. Co se ale pořád nezměnilo bylo, že kluci, kteří byli z ní ze začátku unešení, tak rychle to u nich i povadlo. Říkávala jsem jí to, “Veroniko, ty nemáš problém se s někým seznámit, ale si ho udržet“ Pracovala na sobě dál. A náslědně se to začalo měnit. Měla vztah delší. Už jsme si myslely, to je ten pravý. Rozešli se.

Opět jsem ji dlouho dobu neviděla. Mezitím jsem taky na sobě začala pracovat. a i pravidelně jezdit do Indie. Strávila jsem tam vždy min. 2 měsíce v roce.

Po nějakých letech mi Veronika napsala. “Kika seznámila jsem se s klukem, a je to on” Radovala jsem se s ní, ale přiznám se, už jsem tomu nevěřila, že zůstane. Tentokrát zůstal. Další roky jsem ale pořád číhala, kdy mi oznámí, že je konec. Nestalo se tak. Až jsme se jednou opět po dlouhých letech – o vánocích – setkali v Praze. Představila mi ho a hned k tomu i její zásnubní prstínek. Strávila jsem s nimi večer. Je to on!

Jsem ráda, že zrovna Veronika je mým prvním hostem české verze www.kmacademy.cz, která má za cíl zkvalitnit nám život, protože můj začátek – práce na sobě, začal někdy u ty klučinovské vypadajíci holky ve Vysokých Tatrách.

Těší mě, že nám ostatním, – osobně jsem ted’ na to opět připravená -, ukáže, jak na to:). Holky, jak to s vámi rezonuje přihlaste se na Veroniččine rituály. A kdo ví, třeba uděláme společně kurz v Praze, anebo na našem rodném Slovensku. Kdo máte zájem napište jí nebo mě. A my vám pak zašleme dle zájmu datumy a místa konání daných kurzů.

BUD’ME TO NEJLEPŠÍ Z NÁS!

Vaše Kristina

kristina.mackova@kmacademy.cz

PS: Veroniko, moc se těším na tvoje kurzy:)

víc informací ke kurzum naleznete ZDE: Kalendar VERONIKA akce /kurzy NOVĚ i skype terapie. V případě zájmu kontakt ZDE: VERONIKA ZIŠKOVÁ

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů