Můj AKTUÁLNÍ HOST  -

ALBERTO A JEHO BEZPLATNÝ WEBINÁŘ

ODVÁŽNÉ SNĚNÍ

Asi každý z nás někdy v životě zažil, že z něčeho, co začalo jako příležitost snů, se nakonec stala jedna velká noční můra.

Dokonalý vztah, který nám přinesl celé měsíce nebo dokonce roky štěstí, se postupně proměnil v tak bolestnou zkušenost, že jsme z něj nakonec museli co nejrychleji odejít. Nebo se práce snů rozplynula v okamžiku, kdy nás uvrhla do noční můry nejistoty.

Můžeme si myslet, že bychom intuitivně nikdy nešli do takového scénáře, u kterého by hrozilo, že se promění v noční můru. Ale problém je v tom, že pokud si nejsme vědomí toho, co naše sny mění v noční můry, budeme v tom nadále pokračovat a vytvářet si podobné situace v našich životech ZNOVU a ZNOVU.

Abychom v sobě mohli probudit veškerý náš lidský potenciál a mohli manifestovat svět naplněný mírem, krásou, zdravím a seberealizací musíme se přestat vyhýbat nočním můrám, jimž čelíme. Musíme si být VĚDOMÍ nočních můr, PROCITNOUT  z nich a začít TVOŘIT své vlastní sny

Nemůžeme změnit něco, co si neuvědomujeme....

A o tom je bezplatný webinář s Albertem Villoldem, PhD

ALBERTO VILLOLDO

PhD.
Dr. Alberto Villoldo studoval rituály, příběhy a techniky šamanů nejprve jako vědec a později jako žák šamanů. Více než 30 let žil, studoval a učil se v Amazonii a Andách. V tomhle bezplatném webináři s tebou Dr. Alberto Villoldo bude sdílet posvátné techniky, které se naučil v průběhu mnoha let strávených se šamany.